IDS Tinklas vienija degalines 18-oje Europos šalių

„State Port Group“ (SPG), bendradarbiaudama su viena pirmaujančių pasaulyje naftos gamintojų „Kuwait Petroleum Corporation“, suteikia galimybę už kurą atsiskaityti naudojant IDS Q8 kuro korteles.

International Diesel Service“ (IDS) tinklas vienija degalines 18-oje Europos šalių: Airijoje, Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Portugalijoje, Prancūzijoje, Rumunijoje, Slovėnijoje, Švedijoje, Ukrainoje, Vengrijoje, Vokietijoje.

IDS Q8 kuro kortelių privalumai

Degalinės

IDS degalinės išsidėsčiusios strategiškai patogiose vietose – šalia pagrindinių magistralių, dirba 24 valandas per parą ir yra pritaikytos sunkiasvoriam transportui. IDS turi gerai išvystytą „AdBlue“ tinklą.

IDS Q8 kuro korteles aptarnaujančių degalinių žemėlapis

Saugumas

IDS nuolat tobulina kortelių ir IT sistemų saugumą. Esame lyderiai saugumo srityje. IDS Q8 naujos kartos degalų kortelėse naudojama ne tik PIN kodo apsauga, bet ir tiesioginio stebėjimo sistema (OLA), o įmontuotas lustas ir bekontaktis atsiskaitymas (IDS contactless technology) neleidžia nukopijuoti kortelių, todėl įmonės apsaugotos nuo kuro vagysčių. Visos degalinės yra stebimos saugos kameromis.

IDS bene vieninteliai turi realiu laiku veikiančią interneto sistemą, kuri vieningame tinkle jungia visą degalinių tinką Vakarų ir Šiaurės Europoje. IDS Q8 interneto sistemoje įmonės gali peržiūrėti ir kontroliuoti visus veiksmus su kortelėmis, pvz., kortelę užblokuoti, o ši informacija visas degalines pasiekia akimirksniu. Sistemoje taip pat galima pasirinkti kuro limitus, tam tikras degalines, kuriose įmonės vairuotojai gali piltis kurą, taip dar labiau užtikrinant kortelių saugumą.

Kuras be PVM

„State Port Group“ (SPG) klientai, naudojantys IDS Q8 kuro korteles, turi galimybę sutaupyti apyvartinių lėšų ir piltis kurą iškarto be PVM.

APTARNAVIMAS IR PATOGUMAS

IDS rūpinasi, kad klientai kuo daugiau operacijų galėtų atlikti patogiai ir operatyviai. Tam sukurta internetinė sistema, kuri atitiktų šiandienos verslo įmonių poreikius. Prisijungus prie IDS interneto svetainės galima peržiūrėti:

YX Norge - Degalinių tinklas Novergijoje

„State Port Group“ (SPG) klientai taip pat gali naudotis YX kuro kortelėmis plačiame degalinių tinkle Šiaurės Europoje. Tinklas išsiskiria palankiomis kainomis ir patogiomis lokacijomis.

„State Port Group“ (SPG) gali pasirūpinti Jūsų PVM grąžinimu Norvegijoje.
Suteikiama galimybė transakcijas apmokėti tiek Norvegijos kronomis (NOK) tiek eurais (EUR).

YX Degalinės

YX kuro korteles aptarnaujančių degalinių žemėlapis - yx.no

Kelių mokesčiai

Mokėkite kelių mokesčius paprastai ir greitai, be grynųjų pinigų, daugelyje Europos šalių…

PVM gražinimas

Transporto paslaugų įmonės gali susigrąžinti PVM mokestį iš visų Europos Sąjungos šalių už išlaidas, susijusias su…

Akcizo grąžinimas

Susigrąžinkite akcizo mokestį, kuris gali siekti net iki 10 % kuro kainos…