D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuras

„State Port Group“ bendradarbiauja su viena pirmaujančių pasaulyje naftos gamintojų „Kuwait Petroleum Corporation“ ir suteikia galimybę už kurą atsiskaityti naudojant IDS Q8 kuro korteles.

Klientai taip pat gali naudotis „YX“ kuro kortelėmis plačiame degalinių tinkle Šiaurės Europoje.

Susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi (8 5) 250 0607 arba info@spg.lt, atsiųsime trumpą kortelės užsakymo formą. Kai ją užpildysite – pateiksime konkretų pasiūlymą. Jeigu sąlygos jus tenkins – užsakysime kortelę ir atsiųsime.

„International Diesel Service“ (IDS) tinklas, valdantis IDS Q8 kuro korteles, išdėstytas strategiškai patogiose vietose ir pritaikytas sunkiasvoriam transportui. Kortelės aptarnaujamos Airijoje, Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Prancūzijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Slovėnijoje, Švedijoje, Vengrijoje, Vokietijoje.

„YX“ kuro kortelės aptarnaujamos Norvegijoje.

IDS Q8 kuro korteles aptarnaujančių degalinių žemėlapį ir kitą informaciją apie jas rasite šioje nuorodoje: https://ids.q8.com

Prisijungus prie IDS interneto svetainės galima peržiūrėti visus sandorius ir įmonės turimų kortelių informaciją, pylimų informaciją ir ją atsisiųsti, informaciją apie sąskaitas ir ją atsisiųsti, kuro kainas pasirenkant aktualų laikotarpį, degalų kainų istoriją.

Taip, jomis naudotis ypač saugu. IDS nuolat tobulina kortelių ir IT sistemų saugumą. IDS Q8 degalų kortelėse naudojama PIN kodo apsauga, tiesioginio stebėjimo sistema (OLA), o įmontuotas lustas neleidžia nukopijuoti kortelių. Visos degalinės yra stebimos CCTV kameromis.

Prisijunkite prie IDS Q8 interneto sistemos – čia galite peržiūrėti ir kontroliuoti visus veiksmus su kortelėmis. Sistemoje kortelę galite užblokuoti, o ši informacija visas degalines pasiekia akimirksniu. Sistemoje taip pat galima pasirinkti kuro limitus, tam tikras degalines, kuriose įmonės vairuotojai gali piltis kurą, taip dar labiau užtikrinant kortelių saugumą.

Susisiekite su jus aptarnaujančiu vadybininku arba skambinkite į mūsų biurą (8 5) 250 0607 užsakysime papildomų kortelių, kurias atsiųsime jums paštu.

Kurą be PVM, naudojantis paslauga „Greitai“, galima piltis Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Slovėnijoje, Švedijoje, Vokietijoje, o su paslauga „Novi“ – Ispanijoje, Prancūzijoje ir Italijoje.

Kelių mokesčiai

Naudojantis „State Port Group” sistema galima susimokėti mokestį už kelias šalis iš karto, taip pat sistemoje pateikiamos aiškios ir išsamios sąskaitos, tikslios ataskaitos su įmonės duomenimis. Sistemos naudotojams siūlomos konkurencingos kainos, lanksti nuolaidų sistema bei kvalifikuotas, draugiškas ir paslaugus klientų aptarnavimas.

„State Port Group“ klientai už kelius gali sumokėti visose Europos Sąjungos šalyse.

PVM Grąžinimas

Susigrąžinti PVM už kurą gali visi juridiniai asmenys, kurie yra apmokestinti pridėtinės vertės mokesčiu už veiklą Europos Sąjungos šalyje.

PVM dydis Europos Sąjungos šalyse skiriasi ir svyruoja nuo 16 iki 27%.

Įmonės gali susigrąžinti PVM už išlaidas, susijusias su transporto priemonių aptarnavimu: degalus, kelių mokesčius, stovėjimo aikšteles, automobilių remontą ir kt.

PVM grąžinimas trunka nuo 1 iki 6 mėn. – priklauso nuo šalies, iš kurios grąžinamas PVM, tačiau „State Port Group“ klientai taip pat turi ir galimybę pasinaudoti skubaus grąžinimo paslaugomis.

Grąžinant PVM už visus metus, PVM suma vienoje šalyje turi siekti 50 EUR. Norint susigrąžinti už ketvirtį, vienoje šalyje minimali PVM suma – 400 EUR.

Akcizo grąžinimas

Galima susigrąžinti akcizo mokesčius, sumokėtus už dyzelinį kurą.

Iš kiekvienos šalies galima susigrąžinti skirtingą akcizo mokesčio sumą. Ji gali siekti net iki 20% kuro kainos.

Įmonė turi atitikti kelis reikalavimus: transporto įmonė turi būti registruota Europos Sąjungoje, minimalus transporto priemonės svoris turi siekti 7,5 tonos, minimalus degalų kiekis vienai paraiškai – 5 000 litrų, už degalus turi būti atsiskaityta ne grynaisiais pinigais, o kuro, kreditine ar banko kortele.

Reikia turėti transporto priemonės registracijos dokumentus (techninių pasų kopijas), jeigu transporto priemonė ne įmonės nuosavybė, reikalinga lizingo ar nuomos sutartis. Reikalingos originalios sąskaitos-faktūros su šifruotėmis arba patvirtintos jų kopijos.

Taip pat kiekviena šalis turi specifinių reikalavimų ir taisyklių, kurių reikia laikytis norint susigrąžinti akcizo mokesčius už kurą.

Įmonė turi būti registruota Belgijos/Ispanijos mokesčių inspekcijoje. Jei tokios registracijos dar nesate pateikę, mes padėsime tai atlikti.

Svarbu, kad ant kuro kortelių būtų nurodyti vilkikų valstybiniai numeriai. Maksimaliai galima susigrąžinti akcizą už 40 000 litrų kuro per metus vienam vilkikui, akcizo mokestį už kurą galima susigrąžinti tik ketvirčiais, o grąžinimas gali būti daromas 2 metų laikotarpiu.

Svarbu, kad ant kuro kortelių būtų nurodyti vilkikų valstybiniai numeriai, akcizo mokestį už kurą galima susigrąžinti už ketvirtį arba metus, ketvirčio paraiška turi būti pateikta per 60 d. nuo ketvirčio pabaigos, o metinė – iki kitų metų kovo 31 d.

Kuro kortelės

Kuras žemiausiomis kainomis, nudokitės mūsų kuro kortelėmis, kurias aptarnauja daugiau nei 600 Europos degalinių…

Kelių mokesčiai

Mokėkite kelių mokesčius paprastai ir greitai, be grynųjų pinigų, daugelyje Europos šalių…

PVM gražinimas

Transporto paslaugų įmonės gali susigrąžinti PVM mokestį iš visų Europos Sąjungos šalių už išlaidas, susijusias su…

Akcizo grąžinimas

Susigrąžinkite akcizo mokestį, kuris gali siekti net iki 10 % kuro kainos…